Terminy realizacji

Na terenie kraju kwiaty doręczamy w 24 godziny, a kwiaty wraz z upominkami do 48 godzin. Kwiatowe przesyłki zagraniczne będą doręczane w ciągu 24 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone pomiędzy godziną 9:00 a 18.00.

Zamówienie zagraniczne możliwe jest przez kontakt z kwiaciarnią pod adresem mailowym kontakt@ikwiaty24.pl, bądź telefonicznie +48 (33) 843 43 42.

Prosimy pamiętać o tym, że wskazane przez Państwa godziny doręczenia kwiatów są godzinami orientacyjnymi.

Nie doręczamy kwiatów i upominków w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy.

Poniższa tabela przestawia szczegółowe informacje dotyczące terminów realizacji zarówno kwiatów jak i upominków na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.
 

PRZESYŁKI KRAJOWE
termin dostawy kwiaty kwiaty z upominkiem upominki
poniedziałek Zamówienie złożone do godziny 17.00 może być zrealizowane tego samego dnia. Na terenie dużych miast doręczenie możliwe jest nawet w 2h! Zamówienia z terminem doręczenia w poniedzialek przyjmowane są do piątku do godziny 16:00. Upominki z gwarantowanym terminem doręczenia w poniedziałek przyjmowane są do piątku do godziny 16:00.
wtorek-piątek Kwiaty wraz z upominkami w jednej przesyłce doręczane są w 48 godzin. Zamówienie realizowane zgodnie z wybranym terminem nie krótszym niż 48 godzin.
sobota

Zamówienia z terminem doręczenia w sobotę lub niedzielę, przyjmowane są do soboty do godziny 12:00. 

Zamówienia z terminem doręczenia w sobotę i niedzielę przyjmowane są do czwartku do godziny 16:00. Nie doręczamy upominków w sobotę i niedzielę.
niedziela

 

 

 

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE
termin dostawy kwiaty kwiaty z upominkiem upominki
poniedziałek-sobota Zamówienie złożone od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 18:00 będzie zrealizowane w 24 godziny. Nie doręczamy upominków poza granicami Polski.
niedziela Nie doręczamy przesyłek poza granicami Polski w niedzielę.